Akeeba Backup for WordPress requires PHP 7.2.0 or later but your server only has PHP 7.0.33. Klimatyzacja, Wentylacja | My Blog

Wentylacja, Klimatyzacja

KLIMATYZACJA :

Klimatyzacja jeszcze do niedawna uważana była za luksus, przy obecnych zmianach klimatu staje się standardem, a niekiedy koniecznością.

Dzięki odpowiedniemu dobraniu urządzeń klimatyzacji do danego pomieszczenia możemy uzyskać bardziej komfortowe warunki życia, pracy co zwiększa naszą efektywność.

Firma All-Systems zajmuje się sprzedażą klimatyzatorów, montażem jak i wykonywaniem serwisów. Mamy duże doświadczenie w takich systemach jak SPLIT, MULTI –SPLIT, VRF. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory wielu producentów.

Naszą ofertę kierujemy do :

Obiekty mieszkalne
Obiekty handlowe
Biura
Serwerownie
Magazyny
Hale produkcyjne
Zajmujemy się montażem wszystkich dostępnych na rynku typów klimatyzatorów :

KLIMATYZATORY ŚCIENNE – cieszą się dużą popularnością wśród biur i domów. Charakteryzuje je cicha praca urządzeń i niewielkie wymiary, oraz koszt. Klimatyzatory te montuje się na ścianach w odległości ok. 20 cm od sufitu.

KLIMATYZATORY KASETONOWE – są najczęściej montowane w dużych obiektach, które posiadają podwieszane sufity. Powietrze rozprowadzane jest z urządzenia najczęściej w czterech kierunkach, przy suficie, poprzez zakończony panel dekoracyjny, komponujący się w kasety sufitu.

KLIMATYZATORY KANAŁOWE – urządzenia te stosuje się najczęściej przy dużych powierzchniach. Urządzenia te wymagają dodatkowo instalacji systemu kanałów wentylacyjnych. Jednostki umożliwiają dostarczenie powietrza z jednego urządzenia do większej liczby pomieszczeń.

KLIMATYZATOR PRZYPODŁOGO – PODSUFITOWE – jednostki mogą być instalowane zawówno przy podłodze jak i suficie.

ALL-Systems oferuje również kompleksowe przeglądy klimatyzacji. Dzięki temu zapewniacie sobie Państwo czyste i świeże powietrze, a tym samym wydłużacie żywotność urządzenia.

W skład przeglądu wchodzi :

– czyszczenie jednostki zew.

– dezynfekcja, odgrzybianie parownika, filtrów, wentylatora

– ogólne sprawdzenie przyłączeń elektrycznych klimatyzatora

– dokonanie sprawdzenia szczelności instalacji freonowej

– ogólna weryfikacja poprawności działania klimatyzatora